Haber bültenimize katılın ve profesyonel uygulamayı indirin!

2015.11.29
Yazar: RFBENCHMARK
Paylaş:


Haber bültenimize katılın ve profesyonel uygulamayı indirin!

Uygulamanın profesyonel sürümü için ek fırsatlar keşfedin ve sitede yayınlanan bilgiler yetişin! Profesyonel sürümü mobil internet testlerini gerçekleştirmek için olanak sağlar (ölçüm yapılan ve ölçümlerin sayısı için, bundan sonra ölçüm aralığı, kullanıcının minimum yer değiştirme imkanı var). Diğer seçenekler testler veya devre dışı bırakma reklamları yürütmek için 4 parçacığı kullanarak bir istatistik önizleme ve gasp yüksek doğruluk ölçümlerine dahil olmak üzere gelişmiş ayarları dahildir.

Aşağıda uygulamanın profesyonel sürümünü kilidini açmak için izlemeniz gereken 3 basit adım vardır.

1. Uygulamanın temel bir sürümünü yükleme

Uygulama Google Play mağazasında ve Apple Store’den ücretsiz olarak indirilebilirsiniz ve kurulabilirsiniz. Zaten telefonunuzda bir Google hesabı kurmak için bir web tarayıcısı kullanarak bir yükleme yapabilirsiniz.

2. E-posta adresini kullanarak kayıt uygulamaları.

“Kayıt” sekmesinde, “Giriş” seçeneğini seçin, yeni hesap için e-posta adresinizi ve şifrenizi girin ve erken kayıt halinde “Kayıt” veya “Giriş” seçeneğini seçin.Uygulama otomatik olarak zamanında kullanıcıyı kaydeder.

register-a

3. RFBENCHMARK-tr.eu bülten kayıt yapmak için uygulamanın profesyonel sürümünü kilidini açabilir.

Sadece sayfanın sol alt köşesindeki kutuya e-posta adresinizi girin ve “+” tuşuna basın. DİKKAT! Aksi takdirde uygulamanın profesyonel bir sürümünü çalıştırmak mümkün olmayacaktır – E-posta adresi dikkate karakter boyutunu alarak uygulamayı kaydetmek için 2. adımda kullanılan adresi ile aynı olmalıdır.

Newsletter_pole_v2

Belirtilen e-posta adresi tarayıcınıza belirtilen adres bağlantısını tıklayarak kaydınızı onaylamak veya yapıştırmak isteyen bir mesaj gönderilecektir. Doğru kayıt tamamlanması gerekmektedir RFBENCHMARK-tr.eu ana sayfa bilgilerle görüntülenir:


Hepsi bu! Şu anda zaten RFBENCHMARK-tr.eu abone oldunuz ve yakında e-posta adresini kullanarak önceden oluşturulan hesabınıza giriş yaptıktan sonra, telefonunuzdaki uygulama profesyonel versiyon.